Náš příběh

U ponocného - chata

U ponocného pod Ondřejníkem se nachází ve Frýdlantu nad Ostravicí v Moravskoslezském kraji a nabízí balkon a výhled na hory. Nabízí celoroční ubytování, bezplatné Wi-Fi, pračku a soukromé parkoviště.

Chata a její vnitřní prostory se po každé návštěvě ošetřují ozónovou dezinfekcí.

Čeká na Vás útulná chata s celoročním ubytováním s jedním patrem, se 3 ložnicemi., plně vybavená kuchyň s myčkou a s jídelní částí, obývací pokoj s kachlovými kamny, dvě koupelny se sprchovým koutem a toaletou. Za deštivých podzimních dnů je možné kouknout na televizi a pokud by se vaše dítka umazaly při venkovním lítání po lese, je k dispozici v dolní koupelně taky pračka.

Ve všech ročních obdobích, v létě či v zimě, na jaře či na podzim je možné posedět na kryté terase. Jižní terasa je jako stvořena pro letní a podzimní opalování. Opalovací lehátka vám určitě pomůžou k pohodlnému uvelebení se nejen na terase, ale také na zahradě.
Od chaty 150 metrů přes cestu je autobusová zastávka. Místní spoje vás dovezou třeba do centra městečka nebo na vlakové nádraží.
Večer si můžete zatopit a krásně se prohřát ve finském koupacím sudu nebo uvnitř v sauně. Ale nejen to. Můžete si také opéct špekáčky na přírodním ohništi nebo na grilu.
Horký koupací sud bude zážitkem i pro vaše děti a stane se příjemnou vzpomínkou na pobyt u nás.

A co vaše ratolesti? Děti u nás mají o zábavu postaráno od rána do večera. Možná, že se jim tu bude líbit natolik, že je budete muset přemlouvat domů. U nás najdou nejen venkovní pískoviště, ale také spoustu společenských her.... A to nejen pro děti.Video

U ponocného - chata okem kolibříka

U ponocného pod Ondřejníkem okem kolibříka Vám umožní vidět celé okolí pro Vaši lepší představu o tom kde se chcete ubytovat. Nechte s povznést na křídlech dronu nad okolní krajinu. Vzhůru tedy...


Historie

U ponocného - jak to vypadalo před rekostrukcí

CHATA U PONOCNÉHO - RaF research (c) 2021
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky